Курси підвищення кваліфікації для вихователів учнів дошкільного віку України

Read this page in English / Читайте цю сторінку англійською

Центр підвищення кваліфікації, у партнерстві з українським Інститутом розвитку освіти та з представниками Міністерства освіти і науки України та Teach for Ukraine, створили безкоштовні джерела з підвищення кваліфікації для вихователів учнів дошкільного віку, вчителів початкових класів та практичних психологів України.

Ця ініціатива, фінансована Porticus, має на меті допомогти педагогам краще підтримувати дітей, завдяки травмо-інформованим підходам до психічного здоров’я та психосоціальної підтримки, а також через Соціально-емоційне навчання (СЕН).

Курси підвищення кваліфікації для вихователів учнів дошкільного віку

Спільно з вихователями учнів дошкільного віку, вчителями початкової школи та практичними психологами України було розроблено набір із чотирьох онлайн-курсів для самостійного навчання.

Ці курси дуже контекстозалежні стосовно України – культурно, лінгвістично, візуально та педагогічно – та представляють найновіші дослідження та найкращі практики доступними та практичними способами.

Ці джерела інформації українською мовою безкоштовно доступні для педагогів України та української діаспори. Будемо вдячні, якщо ви поділитеся ними зі своїми колегами та у своїх мережах, щоб гарантувати, що кожен український вихователь учнів дошкільного віку має доступ до курсів, створених з урахуванням їхнього благополуччя та благополуччя дітей, яких вони навчають.

Ці ресурси доступні для міністерств, МНГО, громадських організацій, керівництва шкіл та безпосередньо для вчителів, з метою охопити понад 5000 освітян по всій країні до кінця 2023 року. Ця ініціатива ґрунтується на вже стійкому, інноваційному та турботливому потенціалі українських освітян, щоб забезпечити цілісне навчання для кожної української дитини та підтримувати благополуччя як педагогів, так і дітей.

Підготовка вчителів англійської мови та Соціально-емоційне навчання

Окрім цього проєкту, CE International сприяє ще одній ініціативі в Україні, яка підтримує збагачення програм підготовки вчителів англійської мови в педагогічних університетах та інших вищих навчальних закладах України шляхом вивчення методологій викладання англійської мови (ELT), спостереження та зворотного зв’язку вчителів, а також інтеграції соціального і емоційного навчання.

Дізнатися більше про цю ініціативу

Для додаткової інформації, зв’яжіться з Джулі Каспер за адресою jkasper@ceinternational1892.org або приєднайтеся до нашого списку розсилки, щоб отримувати оновлення.